ul. Grobelna 6, 95-200 Pabianice
+48 42 215 55 39
sekretariat@muzyczna.pabianice.pl

Instrumenty smyczkowe

1976 –Daniel Bara, uczeń Wiesława Kurczewskiego – III miejsce na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi.
1978 –Daniel Bara, uczeń Wiesława Kurczewskiego – I miejsce na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi; Bogusława Malinowska, uczennica Jacka Krzysztofczyka – wyróżnienie na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi.
1980 –Anna Król, uczennica Wiesława Kurczewskiego – III miejsce na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi.
1982 –Anna Hertel, uczennica Wiesława Kurczewskiego – V miejsce na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi; Agnieszka Król, uczennica Wiesława Kurczewskiego – wyróżnienie na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi.
1984 –Jakub Nicze, uczeń prof. Zenona Płoszaja – III miejsce na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi.
1988 –Tomasz Woźniak, uczeń Wiesława Kurczewskiego – wyróżnienie na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi.
1991 –Jakub Nicze, uczeń Jakuba Kosmala – II miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Skrzypków w Elblągu.
1994 –Dobromiła Hańćka, uczennica Małgorzaty Karwat – V miejsce i wyróżnienie za wykonanie utworu H. Wieniawskiego na Konkursie im. J. Garści w Stalowej Woli.
1995 –Dobromiła Hańćka, uczennica Małgorzaty Karwat – V miejsce na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi.
1997 –Remigiusz Gaczyński, uczeń Jakuba Kosmala – II miejsce na Regionalnych Przesłuchaniach Skrzypków szkół muzycznych I stopnia w Łodzi.
2001 –Patrycja Mynarska, uczennica Małgorzaty Karwat – I miejsce na Konkursie Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu (grupa młodsza).
2001 –Jędrzej Olżewski, uczeń Wiesława Kurczewskiego – I miejsce na Konkursie Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu (grupa starsza).
2001 –Karolina Adamkiewicz, uczennica Małgorzaty Karwat – II miejsce na Konkursie Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu (grupa starsza).
2001 –Aleksandra Wyderka, uczennica Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak – III miejsce na Konkursie Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu.
2002 –Patrycja Mynarska, uczennica Małgorzaty Karwat – I miejsce na Konkursie Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu; Anna Mastalerz, uczennica Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak – III miejsce na Konkursie Miniatur Skrzypcowych.
2003 –Patrycja Mynarska, uczennica Małgorzaty Karwat – I miejsce na Konkursie Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu, IV miejsce na Regionalnych Przesłuchaniach Skrzypków PSM I stopnia w Łodzi, II miejsce na I Regionalnym Konkursie Młodego Skrzypka im. Zenona Płoszaja w Łodzi.
2004 –Patrycja Mynarska, uczennica Małgorzaty Karwat – wyróżnienie na II Turnieju Młodych Skrzypków w Nysie, I miejsce na Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Skrzypków w Płocku.
2005 –Szymon Mantaj, uczeń Małgorzaty Karwat – I nagroda i Nagroda Wizytatora w kategorii klas II na IV Regionalnym Konkursie Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu; Maria Witkowska, uczennica Z. Żurawskiej – II nagroda w kategorii klas II na IV Regionalnym Konkursie Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu.
2005 –Patrycja Mynarska, uczennica Andrzeja Gębskiego – I miejsce na I Międzynarodowych Spotkaniach Młodych Skrzypków w Płocku (zdjęcia: ).
2006 –Robert Łaguniak, uczeń Małgorzaty Karwat – Grand Prix na Regionalnym Konkursie Miniatur Skrzypcowych; Szymon Mantaj, uczeń Małgorzaty Karwat – III nagroda na Regionalnym Konkursie Miniatur Skrzypcowych; Gustaw Klubczewski, uczeń Małgorzaty Karwat – wyróżnienie na Regionalnym Konkursie Miniatur Skrzypcowych.
2006 –Robert Łaguniak, uczeń Małgorzaty Karwat – III miejsce na Ogólnopolskich Dziecięcych Spotkaniach Skrzypcowych w Płocku.
2006 –Robert Łaguniak, uczeń Małgorzaty Karwat – III miejsce w kategorii skrzypiec na II Międzynarodowym Konkursie im. Janiny Garścii w Stalowej Woli.
2006 –Michał Owczarek, uczeń Marii Guz – I miejsce na Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli, Jan Włodarczyk, uczeń Marii Guz – III miejsce na Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli, Agata Ziarnowska, uczennica Marii Guz – wyróżnienie na Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli.
2007 –Regionalne Prezentacje Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu: I miejsce – Bartosz Skibiński, II miejsce – Robert Łaguniak, III miejsce – Katarzyna Popa (wszyscy laureaci są uczniami Pani Małgorzaty Karwat).
2007 –I Regionalny Konkurs Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli: II miejsce w grupie II – Jan Włodarczyk, uczeń Marii Guz.
2007 –III Regionalny Konkurs Młodego Skrzypka im. Z. Płoszaja w Łodzi: I miejsce – Robert Łaguniak, uczeń Rafała Rydygera.
2008 –VII Regionalne Prezentacje Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu: Grand Prix – Bartosz Skibiński, II miejsce – Katarzyna Popa, III miejsce – Magdalena Czestkowska (wszyscy laureaci są uczniami Pani Małgorzaty Karwat).
2008 –Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralych w Piotrkowie Trybunalskim: Zespół skrzypcowy „Skrzypcomaniak” (opiekun – Anna Klubczewska) w składzie: Malwina Dobrzańska, Agata Dumka, Zofia Durajska, Gustaw Klubczewski, Marta Kosicka, Robert Łaguniak, Izabela Naumowicz, Natalia Otocka, Agnieszka Szynk – awans do przesłuchań ogólnopolskich.
2008 –Ogólnopolskie Spotkania Skrzypcowe w Płocku: III miejsce – Robert Łaguniak, uczeń Rafała Rydygera (podkreślono także walory akompaniamentu realizowanego przez Annę Czajkowską).
2008 –Robert Łaguniak otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Pabianic za osiągnięcia artystyczne.
2008 –VI Konkurs Duetów Dziecięcych „Duettino” – nagroda II stopnia dla zespołu w składzie: Przemysław Ehman – skrzypce (klasa Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak) i Sławomir Przyborowski – fortepian (klasa Marty Macierzyńskiej).
2009 –VIII Regionalne Prezentacje Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu: Magdalena Czestkowska (klasa Małgorzaty Karwat) i Przemysław Ehman (klasa Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak) – II miejsca.
2009 –Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Janko Muzykant” w Sochaczewie: Robert Łaguniak (klasa Rafała Rydygera) – zwycięzca i laureat nagrody specjalnej za najlepsze wykonanie utworu Grażyny Bacewicz (akompaniament – Anna Czajkowska).
2009 –Przesłuchania makroregionalne CEA w Lublinie: Robert Łaguniak (klasa Rafała Rydygera) i Bartosz Skibiński (klasa Małgorzaty Karwat) – awans do etapu ogólnopolskiego.
2009 –Przesłuchania ogólnopolskie CEA w Warszawie: Robert Łaguniak (klasa Rafała Rydygera) – III miejsce, Bartosz Skibiński (klasa Małgorzaty Karwat) – wyróżnienie.
2009 –II Międzywojewódzki Konkurs Wykonawstwa Muzyki Polskiej w Kutnie: Agnieszka Mastalerz, uczennica klasy Jakuba Kosmala – II miejsce; Emilia Głobińska, uczennica klasy Jakuba Kosmala – wyróżnienie; Przemysław Ehman, uczeń klasy Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak – wyróżnienie; Aleksandra Pietrucień, uczennica klasy Rafała Rydygera – wyróżnienie.
2009 –III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Kameralnej dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia „Od MoCarta do Mozarta” w Warszawie: zespół „Skrzypcomaniak” pod kierownictwem Anny Klubczewskiej – nagrody za najlepiej wykonany utwór rozrywkowy i najlepszą nazwę zespołu; Robert Łaguniak z zespołu „Skrzypcomaniak” – nagroda dla największej osobowośćci artystycznej; Gustaw Klubczewski z zespołu „Skrzypcomaniak” – nagroda specjalna im. Zbigniewa Wodeckiego.
2009 –Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera: Stypendium Prezydenta Pabianic za osiągnięcia artystyczne, Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci, Jednorazowe stypendium artystyczne I stopnia Marszałka Województwa Łódzkiego.
2009 –VII Konkurs Duetów Dziecięcych „Duettino” – I nagroda dla zespołu w składzie: Przemysław Ehman – skrzypce (klasa Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak) i Sławomir Przyborowski – fortepian (klasa Marty Macierzyńskiej) .
2009 –Konkurs Młodego Skrzypka im. Zenona Płoszaja w Łodzi – Bartosz Skibiński z klasy Małgorzaty Karwat: II miejsce ex aequo (pierwszego nie przyznano).
2010 –X Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu: Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera – II miejsce (akompaniament – Anna Czajkowska).
2010 –IX Regionalne Prezentacje Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu: Klaudia Zastrużna z klasy Jakuba Kosmala – II miejsce i nagroda specjalna przewodniczącej Jury; Aleksandra Pietrucień z klasy Rafała Rydygera, Przemysław Ehman z klasy Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak i Marta Jacoń z klasy Wiesława Kurczewskiego – wyróżnienia.
2010 –III Regionalny Konkurs Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli: Mateusz Marciniak z klasy Marii Guz – II miejsce (akompaniament Magdalena Ostrowska – Gajzler).
2010 –Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Janko Muzykant” w Sochaczewie: Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera – wyróżnienie (akompaniament – Alicja Kozłowska-Baczyńska).
2010 –Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści w Stalowej Woli: Bartosz Skibiński z klasy Małgorzaty Karwat – I miejsce; Magdalena Czestkowska z klasy Małgorzaty Karwat – wyróżnienie (akompaniament – Małgorzata Kunce).
2010 –Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera: Stypendium Prezydenta Pabianic za osiągnięcia artystyczne, Stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego za osiągnięcia artystyczne, Stypendium Centrum Edukacji Artystycznej za wyniki w nauce, Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci.
2010 –Bartosz Skibiński z klasy Mariusza Zielińskiego (do 1.09.2010 Małgorzaty Karwat) – Stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego za osiągnięcia artystyczne, Stypendium Centrum Edukacji Artystycznej za wyniki w nauce.
2010 –VIII Konkurs Duetów Dziecięcych „Duettino” – I miejsce dla zespołu w składzie: Magdalena Czestkowska – skrzypce (uczennica Małgorzaty Karwat) i Przemysław Czestkowski – akordeon (uczeń Macieja Ćwiklińskiego); wyróżnienie dla zespołu w składzie: Katarzyna Nowak – skrzypce (uczennica Małgorzaty Twardowskiej – Fronczak) i Anna Siedlecka – fortepian (uczennica Anny Czajkowskiej).
2011 –kwartet smyczkowy w składzie: Agata Dumka, Robert Łaguniak, Gustaw Klubczewski, Zofia Durajska (klasa Anny Klubczewskiej) – awans do przesłuchań ogólnopolskich zespołów kameralnych szkół muzycznych II stopnia.
2011 –VIII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. G. Ph. Telemanna w Poznaniu: Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera – IV nagroda.
2011 –Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Young Paganini” w Legnicy: Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera – II nagroda.
2011 –Międzywojewódzki Konkurs Wykonawstwa Miniatury Polskiej w Kutnie: Klaudia Zastrużna (skrzypce, klasa Jakuba Kosmala) – I nagroda, Magdalena Czestkowska (skrzypce, klasa Małgorzaty Karwat) – II nagroda.
2011 –II Włocławskie Spotkania Skrzypcowe: Przemysław Ehman (klasa Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak) – wyróżnienie.
2011 –XIX Konfrontacje Akordeonowe w Gorlicach: Magdalena Czestkowska (skrzypce, klasa Małgorzaty Karwat) – I miejsce w kategorii zespołów kameralnych (w duecie z Przemysławem Czestkowskim).
2011 –Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu: Bartosz Skibiński (skrzypce, klasa Mariusza Zielińskiego) – II miejsce.
2011 –II Regionalne Konfrontacje Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych w Zgierzu pod Patronatem Wizytatora Regionu Łódzkiego: zespół „Skrzypcomaniak” (opieka – Anna Klubczewska) w składzie: Bartosz Skibiński (I skrzypce), Magdalena Czestkowska (II skrzypce), Gustaw Klubczewski (altówka), Mateusz Marciniak (wiolonczela) – III miejsce.
2011 –IX Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. A. Januszajtis w Gdańsku: Robert Łaguniak (klasa skrzypiec Rafała Rydygera) – III miejsce w grupie starszej i wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika grupy, Rafał Rydyger, Marta Sulikowska – wyróżnienia dla pedagoga i akompaniatorki.
2011 –XXXVII Ogólnopolski Konkurs Bachowski im. St. Hajzera w Zielonej Górze: Robert Łaguniak (klasa skrzypiec Rafała Rydygera) – III miejsce.
2011 –V Regionalny Konkurs Młodego Skrzypka im. Z. Płoszaja w Łodzi: Klaudia Zastrużna (klasa Jakuba Kosmala) – III miejsce.
2012 –XI Prezentacje Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu: Oliwer Pęczak, (klasa Rafała Rydygera) – I miejsce; Joanna Błęcka, (klasa Małgorzaty Karwat) i Katarzyna Nowak (Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak) – wyróżnienia.
2012 –IX Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. G. Ph. Telemanna w Poznaniu: Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera – wyróżnienie.
2012 –XII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Janko Muzykant” w Sochaczewie: Przemysław Ehman, (klasa Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak) – wyróżnienie; p. Anita Ceglarek – wyróżnienie za akompaniament.
2012 –IV Młodzieżowy Konkurs na Skrzypce Solo im. T. Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim: Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera – I nagroda.
2012 –Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Young Paganini” w Legnicy: Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera – II miejsce.
2012 –Ogólnopolski Festiwal Muzyki Kameralnej dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia „Od MoCarta do Mozarta” w Warszawie: zespół „Skrzypcomaniak” w składzie: Magdalena Czestkowska (I skrzypce), Julia Wdowińska (II skrzypce), Gustaw Klubczewski (altówka), Mateusz Marciniak (wiolonczela) i Patrycja Dychowska (fagot – gościnnie) pod kierownictwem Anny Klubczewskiej – wyróżnienie „Za krzewienie kultury polskiej”.
2012 –II Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy w Kielcach: Bartosz Skibiński (skrzypce, klasa Mariusza Zielińskiego) – wyróżnienie.
2012 –Konkurs Altówkowy w Żywcu: Gustaw Klubczewski z klasy Tomasza Zychli – III miejsce.
2012 –Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści w Stalowej Woli: Katarzyna Nowak z klasy Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak – wyróżnienie.
2012 –II Skierniewickie Spotkania Młodych Altowiolistów: Gustaw Klubczewski z klasy Tomasza Zychli – wyróżnienie.
2012 –I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy im. Dominika Rutkowskiego w Szczecinie: Gustaw Klubczewski z klasy Tomasza Zychli – wyróżnienie.
2013 –Obowiązkowe przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów szkół muzycznych: Klaudia Zastużna z klasy Jakuba Kosmala – awans do etapu ogólnopolskiego oraz wyróżnienie na przesłuchaniu ogólnopolskim; Kamil Kociołek z klasy Małgorzaty Karwat-Bekrych – awans do etapu ogólnopolskiego; p. Alicja Kozłowska-Baczyńska – wyróżnienie za akompaniament.
2013 –IV Międzywojewódzki Konkurs Wykonawstwa Miniatury Polskiej w Kutnie: Joanna Błęcka z klasy Małgorzaty Karwat-Bekrych – II miejsce w kategorii I, Julia Niedziałkowska z klasy Rafała Rydygera – III miejsce w kategorii IV, Oliwier Pęczak z klasy Rafała Rydygera – wyróżnienie w kategorii I, Magdalena Czestkowska z klasy Rafała Rydygera – wyróżnienie w kategorii III.
2013 –VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Altowiolistów we Wrocławiu: Gustaw Klubczewski z klasy Tomasza Zychli – wyróżnienie.
2013 –VI Regionalny Konkurs Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli: Weronika Przybyła – II miejsce, Mateusz Marciniak – III miejsce, Aleksandra Rydz – wyróżnienie (wszyscy z klasy Marii Guz).
2013 –Regionalne Spotkania Najmłodszych Skrzypków w Zgierzu: Katarzyna Nowak z klasy Małgorzaty Twardowska-Fronczak – wyróżnienie.
2013 –Makroregionalne przesłuchania CEA: Gustaw Klubczewski z klasy Tomasza Zychli – awans do etapu ogólnopolskiego.
2013 –Regionalny Konkurs Młodego Skrzypka im. Prof. Z. Płoszaja: Katarzyna Nowak z klasy Małgorzaty Twardowska-Fronczak – wyróżnienie.
2013 –Ogólnopolskie przesłuchania CEA w Kielcach: Gustaw Klubczewski z klasy Tomasza Zychli – III miejsce.
2014 –Gustaw Klubczewski z klasy Tomasza Zychli – stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego.
2014 –Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści w Stalowej Woli: Amelia Szalewska i Michał Skibiński (oboje z klasy skrzypiec Małgorzaty Karwat-Bekrych) – wyróżnienia.
2014 –II Ogólnopolski Konkurs Altówkowy im. Dominika Rutkowskiego Gustaw Klubczewski – III nagroda– kl. V, II st. naucz. Tomasz Zychla
2015II Spotkania Młodych Wiolinistów w Z|gierzu: Oliwer Pęczak – III nagroda z klasy Rafała Rydygera, Katarzyna Nowak – wyróżnienie z klasy Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak
2016VII Regionalny Konkurs Młodego Skrzypka im.  prof. Zenona Płoszaja – Katarzyna Nowak – wyróżnienie (klasa mgr Małgorzaty Tfardowskiej-Fronczak)
2016VI Ogólnopolski Festiwal Muzyki Kameralnej dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia „Od MoCarta do Mozarta” w Warszawie – kwartet „Skrzypcomaniak” w składzie: Przemysław Ehman (I skrzypce), Bartosz Wróbel (II skrzypce), Wiktoria Fejdasz (altówka), Mateusz Marciniak (wiolonczela), przygotowany przez Annę Klubczewską – nagroda „Najlepszy Kwartet Smyczkowy”
2016I Międzynarodowy Konkurs Nałęczów & Skrzypce – Jakub Wąsik i Maciej Skibiński (oboje z klasy skrzypiec Małgorzaty Karwat-Bekrych) – wyróżnienia
2016Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków i Altowiolistów w Zduńskiej Woli Kamil Kociołek – laureat (klasa mgr Rafała Rydygera)
2017Festiwal im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu – Kamil Kociołek – wyróżnienie (klasa mgr Rafała Rydygera)
2017Festiwal Wykonawstwa Utworu Kompozytora Polskiego w Kutnie – Paulina Rubajczyk – I miejsce (klasa mgr Rafała Rydygera)
2017VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Oscar Rieding-mistrz literatury dziecięcej” w Warszawie Maja Piter – wyróżnienie (klasa mgr Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak)
2017Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków i Altowiolistów w ramach Festiwalu Forte w Zduńskiej Woli –Kamil Kociołek -Laureat (klasa p. Rafała Rydygera), Dominika Kotwa – Laureat (klasa p. Jakuba kosmala), Aleksandra Pietrucień, Paulina Rubajczyk, Łukasz Podczaski – wyróżnienia (klasa p. Rafała Rydygera), Katarzyna Nowak – wyróżnienie (klasa p. Jakuba Kosmala)
2017Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny w Warszawie „I pierwszak może być mistrzem” – Maja Piter – Supermistrz (klasa p. Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak).
2017Konkurs „Tylko Muzyka” w Warszawie – Magdalena Czestkowska – wyróżnienie (klasa p. R. Rydygera)
2017II Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. T. Wrońskiego w Nałęczowie – Magdalena Czestkowska – wyróżnienie (klasa p. R. Rydygera)
2018Festiwal w Barokowym Stylu w Poznaniu – Aleksandra Pietrucień – Laureat, Kamil Kociołek – Laureat , Łukasz Podczaski – Laureat, Anna Moszczyńska – wyróżnienie (klasa mgr Rafała Rdygera), Katarzyna Nowak – Laureat (klasa mgr Jakuba Kosmala)
2018Festiwal im. J. Kaliszewskiej w Poznaniu – Kamil Kociołek – wyróżnienie (klasa mgr Rafała Rydygera)
2018Młodzieżowy Konkurs im. T. Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim – Magdalena Czestkowska- wyróżnienie (klasa p. R. Rydygera)
2018Przesłuchania CEA – Magdalena Czestkowska – wyróżnienie (klasa p. R. Rydygera)
2018IX Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Na polską nutę” – Maja Piter – wyróżnienie (klasa p. M. Twardowskiej-Fronczak)
2018Międzynarodowy Konkurs dla uczniów SM I st. w ramach Festiwalu Presto w Zduńskiej Woli Alicja Domagała- Laureat (klasa p. R. Rydygera)
2018I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Jak Wieniawski” w Lublinie – Kamil Kociołek – III nagroda (klasa p. R. Rydygera)
2019III Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków i Altowiolistów w ramach III Festiwalu Forte – Klaudia Zastrużna – wyróżnienie (kl. J. Kosmala)
2019Ogólnopolski Festiwal „W Barokowym stylu” w Poznaniu – Aleksandra Pietrucień – wyróżnienie, Dawid Marciniak – wyróżnienie (kl. R. Rydygera)
2019Ogólnopolski Festiwal „W Barokowym stylu” w Poznaniu – Duet w składzie: Dawid Marciniak, Łukasz Podczaski – wyróżnienie (kl. R. Rydygera)
2019Regionalne Prezentacje Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu – Julia Malinowska – wyróżnienie (kl. M. Upras-Michalak), Maja Piter – wyróżnienie (kl. M. Twardowskiej-Fronczak)
2019III Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy w ramach Festiwalu Presto w Zduńskiej Woli – Alicja Domagała – wyróżnienie (kl. R. Rydygera)
2019IV Zgierskie Spotkania Młodych Wiolinistów „Solo i na dwa smyczki” w Zgierzu – Maja Piter – wyróżnienie (kl. M. Twardowskiej-Fronczak)
2019XXI Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej im. Z. Noskowskiego w Gdyni – zespół Skrzypcomaniak – wyróżnienie (prowadzenie A. Klubczewska)
2021IV Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów, gitarzystów i zespołów kameralnych w ramach Festiwalu ,,W barokowym stylu” – online – 12.02.2021- Julian Antczak – wyróżnienie (kl. B. Dynera)
2021V Zgierskie Spotkania Młodych Wiolinistów online – 31 maja 2021 – Zuzanna Redel – wyróżnienie, Helena Łagowska – III nagroda (kl. J. Bartoszek)
2021V Zgierskie Spotkania Młodych Wiolinistów online – 31 maja 2021- Agata Bara – II nagroda (kl. M. Twardowskiej-Fronczak)
2021V Zgierskie Spotkania Młodych Wiolinistów online – 31 maja 2021- Julia Malinowska – wyróżnienie, Nadia Maj – III nagroda (kl. M. Uptas-Michalak)
Skip to content