ul. Grobelna 6, 95-200 Pabianice
+48 42 215 55 39
sekretariat@muzyczna.pabianice.pl

Gitara

1993 –Piotr Tyrek, uczeń Jacka Matuszewskiego – wyróżnienie na XIV Ogólnopolskim Konkursie Gitary Klasycznej w Koninie.
1995 –Paweł Byzow, uczeń Jacka Matuszewskiego – II miejsce na Międzynarodowym Konkursie Gitary Klasycznej w Kielcach.
1996 –Paweł Byzow, uczeń Jacka Matuszewskiego – I miejsce na Regionalnym Festiwalu Gitary Klasycznej w Ełku.
1997 –Paweł Byzow, uczeń Jacka Matuszewskiego – wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Gitary Klasycznej w Krynicy.
1997 –Paweł Byzow, uczeń Jacka Matuszewskiego – II miejsce na Międzynarodowych Spotkaniach Gitarowych w Sanoku.
1999 –Dagmara Chorzewska, uczennica Jacka Matuszewskiego – wyróżnienie na Międzynarodowych Spotkaniach Gitarowych w Sanoku.
2000 –Dagmara Chorzewska oraz Wojciech Otomański, uczniowie Jacka Matuszewskiego – wyróżnienia na Regionalnym Konkursie Młodych Gitarzystów w Łodzi.
2000 –Wojciech Otomański, uczeń Jacka Matuszewskiego – II miejsce na Międzywojewódzkim Konkursie Gitary Klasycznej w Żaganiu; Michał Kowalski, uczeń Jacka Matuszewskiego – III miejsce na Międzywojewódzkim Konkursie Gitary Klasycznej w Żaganiu.
2001 –Zespół gitarowy z klasy Jacka Matuszewskiego – III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Gitary Klasycznej w Koninie.
2001 –Michał Kowalski, uczeń Jacka Matuszewskiego – II miejsce na Festiwalu „E viva guitarra” w Gryficach; Dagmara Chorzewska, uczennica Jacka Matuszewskiego – wyróżnienie na Festiwalu „E viva guitarra” w Gryficach; Wojciech Otomański, uczeń Jacka Matuszewskiego – wyróżnienie na Festiwalu „E viva gutarra” w Gryficach.
2001 –Zespół gitarowy z klasy Jacka Matuszewskiego – I miejsce na Festiwalu „E viva guitarra” w Gryficach.
2001 –Zespół gitarowy z klasy Jacka Matuszewskiego – III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Gitary Klasycznej w Koninie.
2002 –Wojciech Otomański, uczeń Jacka Matuszewskiego – III miejsce na Regionalnym Konkursie Gitarowym w Łodzi; Michał Kowalski, uczeń Jacka Matuszewskiego – wyróżnienie na Regionalnym Konkursie Gitarowym w Łodzi.
2002 –Michał Świeczewski, uczeń Jacka Matuszewskiego – III miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gitarowej w Gryficach; Wojciech Otomański, uczeń Jacka Matuszewskiego – wyróżnienie na Międznarodowym Festiwalu Muzyki Gitarowej w Gryficach.
2002 –duet gitarowy z klasy Jacka Matuszewskiego – I miejsce na Festiwalu Muzyki Gitarowej w Gryficach.
2003 –Michał Kowalski, uczeń Jacka Matuszewskiego – IV miejsce na Regionalnych Przesłuchaniach Gitarzystów PSM I stopnia w Łodzi – awans do etapu ogólnopolskiego.
2003 –Michał Świeczewski, uczeń Jacka Matuszewskiego – III miejsce na I Międzyszkolnym Konkursie Gitarowym w Tomaszowie Mazowieckim.
2004 –Dominik Oborowski, uczeń Jacka Matuszewskiego – wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Gitarowym w Rewalu.
2006 –Duet w składzie: Monika Boniecka (gitara), Michał Marcinkowski (skrzypce) z klasy Krystyny Spinek – III miejsce na I Spotkania Gitarowych Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I i II stopnia Regionu Łódzkiego; duet gitarowy z klasy Jacka Matuszewskiego w składzie: Michał Kowalski, Wojciech Otomański – III miejsce na I Spotkania Gitarowych Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I i II stopnia Regionu Łódzkiego.
2007 –Kacper Kołodziej z klasy Krystyny Spinek – III miejsce na I Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym na wykonanie utworów kompozytorów polskich w Tomaszowie Mazowieckim.
2008 –Kacper Kołodziej z klasy Krystyny Spinek – wyróżnienie na IX Konkursie Młodych Gitarzystów Szkół Muzycznych Okręgu Łódzkiego.
2008 –II Regionalne Spotkania Kameralnych Zespołów z Udziałem Gitary w Pabianicach: III miejsce – Agnieszka Mastalerz (skrzypce) i Michał Świeczewski (gitara) z klasy Jacka Matuszewskiego; wyróżnienie – Monika Boniecka i Paulina Subczyńska (gitary) z klasy Krystyny Spinek.
2012 –IV Ogólnopolski Konkurs „Gitara w muzyce kameralnej” w Tychach: duet w składzie: Magdalena Masternak (gitara, klasa Jacka Matuszewskiego), Bartosz Skibiński (skrzypce, klasa Mariusza Zielińskiego) – II miejsce.
Skip to content