ul. Grobelna 6, 95-200 Pabianice
+48 42 215 55 39
sekretariat@muzyczna.pabianice.pl

Kadra pedagogiczna

Sekcja teorii

Ewa Wróbel – kierownik sekcji

Barczewska Małgorzata – przedmioty teoretyczne
Kaczmarek Urszula – bibliotekarz
Kruszyńska Joanna – dyrygent (chór)
Maciejewska Klaudia – rytmika
Magier Dorota – przedmioty teoretyczne
Matynia-Szukalska Małgorzata – przedmioty teoretyczne
Ratajska-Wieczorek Agnieszka – przedmioty teoretyczne
Wróbel Ewa – przedmioty teoretyczne

Sekcja instrumentów klawiszowych

Krzysztof Suwald – kierownik sekcji

Adamek Małgorzata – fortepian
Ceglarek Anita – fortepian
Czyżewska Bogumiła – fortepian
Czyżewski Marek – fortepian
Głowacki Marek – fortepian dodatkowy i obowiązkowy, dyrygent (orkiestra)
Gołębiewska-Bednarek Małgorzata – fortepian
Kaczmarek-Lewera Ewa – fortepian
Karcz Małgorzata – fortepian
Kępińska Beata – organy
Kozłowska-Baczyńska Alicja – fortepian
Kozłowski Marek – fortepian
Kubica Wojciech – fortepian
Kunce Małgorzata – fortepian
Macierzyńska Marta – fortepian
Małek Maja – fortepian
Ostrowska-Gajzler Magdalena – fortepian
Prusisz Jolanta – fortepian
Suwald Krzysztof – fortepian
Szwajdler Bożena – fortepian
Wąsicka Beata – fortepian
Wrocławska-Wieczorek Agnieszka – organy
Żurawski Radosław – fortepian

Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary

Rafał Rydyger – kierownik sekcji

Bartoszek Jolanta – skrzypce
Czaińska Karolina – gitara
Dyner Bartłomiej – kontrabas
Guz Maria – wiolonczela
Karwat-Bekrych Małgorzata – skrzypce
Klubczewska Anna – skrzypce
Kosmal Jakub – skrzypce
Kurczewski Wiesław – skrzypce
Matuszewski Jacek – gitara
Rydyger Rafał – skrzypce
Twardowska-Fronczak Małgorzata – skrzypce
Uptas-Michalak Maria – skrzypce
Zychla Tomasz – altówka

Sekcja instrumentów dętych i perkusyjnych

Gabriela Fogel – kierownik sekcji

Ćwikliński Maciej – akordeon
Fogel Gabriela – flet
Głaszcz Grzegorz – klarnet
Janczyk-Wajman Joanna – flet
Kałamucki Maciej – akordeon
Kędzia Przemysław – klarnet
Łabecki Michał – fagot
Niewiadomski Michał – puzon
Kok Natalia – obój
Sanojca Zbigniew – róg
Skowron Anna – flet
Siniarska Jolanta – flet
Stelmach-Głowacka Bogusława – perkusja
Żmudziński Szymon – trąbka

Skip to content