ul. Grobelna 6, 95-200 Pabianice
+48 42 215 55 39
sekretariat@muzyczna.pabianice.pl

Kadra pedagogiczna

Sekcja teorii

Ewa Wróbel – kierownik sekcji

Małgorzata Barczewska – przedmioty teoretyczne
Urszula Kaczmarek – bibliotekarz
Joanna Kruszyńska – dyrygent (chór)
Klaudia Maciejewska – rytmika
Joanna Paprocka – przedmioty teoretyczne
Małgorzata Matynia-Szukalska – przedmioty teoretyczne
Agnieszka Ratajska-Wieczorek – przedmioty teoretyczne
Ewa Wróbel – przedmioty teoretyczne

Sekcja instrumentów klawiszowych

Krzysztof Suwald – kierownik sekcji

Małgorzata Adamek – fortepian
Sławomir Beśko – fortepian
Anita Ceglarek – fortepian
Bogumiła Czyżewska – fortepian
Marek Głowacki – fortepian
Małgorzata Gołębiewska-Bednarek – fortepian
Ewa Kaczmarek-Lewera – fortepian
Małgorzata Karcz – fortepian
Beata Kępińska – organy
Alicja Kozłowska-Baczyńska – fortepian
Marek Kozłowski – fortepian
Wojciech Kubica – fortepian
Małgorzata Kunce – fortepian
Marta Macierzyńska – fortepian
Maja Małek – fortepian
Magdalena Ostrowska-Gajzler – fortepian
Jolanta Prusisz – fortepian
Krzysztof Suwald – fortepian
Bożena Szwajdler – fortepian
Beata Wąsicka – fortepian
Agnieszka Wrocławska-Wieczorek – organy
Radosław Żurawski – fortepian

Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary

Rafał Rydyger – kierownik sekcji

Jolanta Bartoszek – skrzypce
Karolina Czaińska-Kuroń – gitara
Bartłomiej Dyner – kontrabas
Maria Guz – wiolonczela
Małgorzata Karwat-Bekrych – skrzypce
Anna Klubczewska – skrzypce
Jakub Kosmal – skrzypce
Wiesław Kurczewski – skrzypce
Jacek Matuszewski – gitara
Rafał Rydyger – skrzypce
Małgorzata Twardowska-Fronczak – skrzypce
Maria Uptas-Michalak – skrzypce
Tomasz Zychla – altówka

Sekcja instrumentów dętych, akordeonu i perkusji

Gabriela Fogel – kierownik sekcji

Maciej Ćwikliński – akordeon
Gabriela Fogel – flet
Grzegorz Głaszcz- klarnet
Joanna Janczyk-Wajman – flet
Maciej Kałamucki – akordeon
Przemysław Kędzia – klarnet
Michał Łabecki – fagot
Michał Niewiadomski – puzon
Natalia Kok – obój
Zbigniew Sanojca – róg
Anna Skowron – flet
Jolanta Siniarska – flet
Bogusława Stelmach-Głowacka – perkusja
Szymon Węgrzynek – saksofon
Szymon Żmudziński – trąbka

Skip to content