facebook

Fortepian i organy

1987  - Piotr Szewczyk, uczeń Bożeny Szymonowicz - I miejsce na Międzywojewódzkim Konkursie Młodych Pianistów w Łodzi.
1989  - Jakub Chwierut, uczeń Marka Czyżewskiego - I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Pabianicach; Paweł Filipiak, uczeń Józefa Grawińskiego - I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Pabianicach; Piotr Krygier, uczeń Józefa Grawińskiego - II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Pabianicach; Małgorzata Przybyłek, uczennica Bogumiły Czyżewskiej - III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Pabianicach; Mirella Moszumańska, uczennica Urszuli Nicze - wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Pabianicach.
1990  - Jakub Chwierut, uczeń Marka Czyżewskiego - I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Zduńskiej Woli; Paweł Filipiak, uczeń Józefa Grawińskiego - I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Zduńskiej Woli; Łukasz Ruta, uczeń Urszuli Nicze - II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Zduńskiej Woli; Agata Dyła, uczennica B. Wąsickiej - III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Zduńskiej Woli; Małgorzata Przybyłek, uczennica Bogumiły Czyżewskiej - wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Zduńskiej Woli.
1992  - Małgorzata Przybyłek, uczennica Bogumiły Czyżewskiej - wyróżnienie na Regionalnym Przesłuchaniu Uczniów Klas Fortepianu w Łodzi.
1992  - Jakub Chwierut, uczeń Marka Czyżewskiego - wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Sieradzu; Małgorzata Przybyłek, uczennica Bogumiły Czyżewskiej - wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Sieradzu; Jacek Strzelczyk, uczeń Haliny Ring-Kłosińskiej - wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Sieradzu.
1994  - Karolina Frydrych, uczennica Józefa Grawińskiego - II miejsce na Turnieju Pianistycznym w Kole.
1994  - Martyna Rydz, uczennica Józefa Grawińskiego - wyróżnienie na Turnieju Pianistycznym w Kole.
1995  - Ewa Kaczmarek, uczennica Józefa Grawińskiego - wyróżnienie na konkursie pianistycznym "Chopin dla najmłodszych" w Antoninie.
1995  - Aneta Adamkiewicz, uczennica Urszuli Nicze - wyróżnienie na Kłodzkim Turnieju Muzycznym.
1996  - Joanna Kociołek, uczennica Józefa Grawińskiego - V miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Kłodzku.
1996  - Joanna Kociołek, uczennica Józefa Grawińskiego - na Regionalnym Przeglądzie Pianistów Szkół Muzycznych I stopnia.
1996  - Joanna Kaczmarek, uczennica Urszuli Nicze - wyróżnienie na Turnieju Pianistycznym w Żaganiu.
1999  - Michał Kozłowski, uczeń Józefa Grawińskiego - III miejsce na Międzynarodowym Konkursie dla Młodych Pianistów im. F. Chopina w Szafarni.
2000  - Dominika Rydz, uczennica Urszuli Nicze - wyróżnienie na Regionalnym Przeglądzie Pianistów Szkół Muzycznych I stopnia w Łodzi.
2001  - Katarzyna Antoniak, uczennica Haliny Ring-Kłosińskiej - II miejsce na Regionalnych Przesłuchaniach Pianistów Szkół Muzycznych I stopnia w Piotrkowie Trybunalskim.
2001  - Martyna Brzezińska, uczennica Alicji Kozłowskiej-Baczyńskiej - II miejsce na Regionalnym Konkursie im. E. Altberg w Łodzi; Marta Zawada, uczennica Urszuli Nicze - wyróżnienie na Regionalnym Konkursie im. E. Altberg w Łodzi.
2002  - Martyna Brzezińska, uczennica Alicji Kozłowskiej-Baczyńskiej - I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie w Sieradzu; Marcin Sujecki, uczeń Józefa Grawińskiego - II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie w Sieradzu; Patrycja Kaźmierczak, uczennica Jolanty Prusisz - wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie w Sieradzu.
2002  - duet fortepianowy z klasy Józefa Grawińskiego - II miejsce na Konkursie Duetów w Tomaszowie Mazowieckim.
2002  - Agata Szukalska, uczennica Anity Krochmalskiej-Podfilipskiej - wyróżnienie na Konkursie Pianistycznym im. W. Kędry w Łodzi.
2003  - Marlena Bernat, uczennica Małgorzaty Adamek - III miejsce na Konkursie im. Emmy Altberg w Łodzi.
2003  - Martyna Brzezińska, uczennica Alicji Kozłowskiej-Baczyńskiej - wyróżnienie na Konkursie im. Emmy Altberg w Łodzi.

2003

 - Tymoteusz Jarek, uczeń Józefa Grawińskiego - wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie w Sieradzu.

2003

 - Michał Skrzypski, uczeń Józefa Grawińskiego - wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie w Sieradzu.

2004

 - Martyna Brzezińska, uczennica Alicji Kozłowskiej-Baczyńskiej - II miejsce na Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów klas Fortepianu szkół muzycznych I stopnia.

2004

 - Karolina Rubajczyk i Marta Jakubowska, uczennice Józefa Grawińskiego - II miejsce na regionalnym konkursie "Fortepian na 4 ręce" w Tomaszowie Mazowieckim.

2004

 - Martyna Brzezińska, Michał Skrzypski, uczniowie Józefa Grawińskiego - wyróżnienie na regionalnym konkursie "Fortepian na 4 ręce" w Tomaszowie Mazowieckim.

2004

 - Gabriela Siubdzia i Oliwia Bartosik, uczennice Jolanty Prusisz i Małgorzaty Adamek - wyróżnienie na konkursie "Duettino".

2006

 - Gabriela Siubdzia i Oliwia Bartosik, uczennice Jolanty Prusisz i Małgorzaty Adamek - I miejsce na regionalnym konkursie "Fortepian na 4 ręce" w Tomaszowie Mazowieckim.

2006

 - Katarzyna Antoniak, uczennica Alicji Kozłowskiej-Baczyńskiej - II miejsce oraz specjalna nagroda za wykonanie utworu Juliusza Zarębskiego na VI Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym im. J. Zarębskiego w Łomiankach.

2007

 - I Międzyszkolny Konkurs na Wykonanie Miniatury Polskiej w Kutnie: II miejsce w kategorii IV - Katarzyna Antoniak, uczennica Alicji Kozłowskiej-Baczyńskiej.

2007

 - Hipolit Klubczewski z klasy Beaty Kępińskiej - I miejsce na II Spotkaniach Organowych w Pabianicach.

2008

 - VI Regionalny Konkurs Duetów Szkół Muzycznych "Fortepian na 4 ręce" w Tomaszowie Mazowieckim: II miejsce - Martyna Bednarek i Radosław Horwat - duet przygotowany przez Maję Małek i Józefa Grawińskiego; wyróżnienie - Marta Jakubowska i Julia Kołodziej - duet przygotowany przez Bogumiłę Czyżewską i Józefa Grawińskiego.

2008

 - VI Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu: wyróżnienie - Krzysztof Mysiak, uczeń Mai Małek.

2009

 - I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dzieci i Młodziezy im. I. J. Paderewskiego w Krakowie: Martyna Brzezińska (klasa Alicji Kozłowskiej-Baczyńskiej) - wyróżnienie.

2009

 - II Spotkania Organowe Regionu Łódzkiego w Lutomiersku: Hipolit Klubczewski, uczeń klasy III PSM II stopnia - III miejsce, Radosław Oleński, uczeń klasy I PSM II stopnia - V miejsce (obaj z klasy Beaty Kępińskiej).

2009

 - IV Festiwal Muzyki Fortepianowej w Łowiczu: Martyna Brzezińska, uczennica klasy III PSM II stopnia (klasa Alicji Kozłowskiej-Baczyńskiej) - III miejsce; Elżbieta Demrych, uczennica klasy V PSM II stopnia (klasa Anny Czajkowskiej) - wyróżnienie.

2009

 - II Międzywojewódzki Konkurs Wykonawstwa Muzyki Polskiej w Kutnie: Jakub Pałosz, uczeń klasy Marty Macierzyńskiej - I miejsce; Sławomir Przyborowski, uczeń klasy Marty Macierzyńskiej - III miejsce, Jan Cieślak, uczeń klasy Ewy Kaczmarek - wyróżnienie.

2009

 - II Regionalny Konkurs Pianistyczny im. Karola Nicze w Pabianicach: Mateusz Łojek, uczeń klasy Alicji Kozłowskiej-Baczyńskiej - wyróżnienie.

2009

 - Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu: Aleksander Duniec, uczeń klasy Małgorzaty Adamek - I miejsce; Karolina Topolska, uczennica klasy Jolanty Prusisz - III miejsce; Krzysztof Mysiak, uczeń klasy Mai Małek i Radosław Horwat, uczeń klasy Józefa Grawińskiego - wyróżnienia.

2010

 - VII Regionalny Konkurs Duetów "Fortepian na 4 ręce" w Tomaszowie Mazowieckim: Aleksander Duniec, Karolina Topolska, przygotowani przez Małgorzatę Adamek i Jolantę Prusisz - II miejsce ex aequo; Krzysztof Mysiak, Radosław Horwat, przygotowani przez Alicję Kozłowską-Baczyńską i Maję Małek - wyróżnienie.

2010

 - V Festiwal Muzyki Fortepianowej w Łowiczu: Krzysztof Mysiak z klasy Mai Małek - wyróżnienie specjalne; Marta Kubicka z klasy Mai Małek i Sławomir Przyborowski z klasy Marty Macierzyńskiej - wyróżnienia.

2010

 - X Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Julisza Zarębskiego w Łomiankach: Marta Kubicka z klasy Mai Małek - nagroda specjalna dyrektora konkursu za wykonanie utworu J. Zarębskiego.

2011

 - Krzysztof Mysiak (klasa Mai Małek) oraz Jakub Pałosz i Sławomir Przyborowski (obaj z klasy Marty Macierzyńskiej) - awans do przesłuchań ogólnopolskich uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia.

2011

 - V Międzyszkolny Konkurs Organowy w Olsztynie: Hipolit Klubczewski (klasa Beaty Kępińskiej) - wyróżnienie.

2011

 - Międzywojewódzki Konkurs Wykonawstwa Miniatury Polskiej w Kutnie: Aleksander Duniec (klasa Małgorzaty Adamek) - III nagroda, Krzysztof Suwald (klasa Jolanty Prusisz) - wyróżnienie.

2011

 - VI Festiwal Pianistyczny w Łowiczu: Aleksander Duniec (klasa Małgorzaty Adamek) - wyróżnienie.

2011

 - IV Regionalne Spotkania Organowe w Łodzi: Mikołaj Grzegorz - III miejsce, Malwina Grzegorz - wyróżnienie (oboje z klasy Beaty Kępińskiej).

2011

 - Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Karola Nicze w Pabianicach: Jakub Pałosz i Sławomir Przyborowski (obaj z klasy Marty Macierzyńskiej) - II nagroda ex aequo; Aleksander Duniec (klasa Małgorzaty Adamek) - wyróżnienie i nagroda dla najmłodszego uczestnika; Radosław Horwat (klasa Alicji Kozłowskiej-Baczyńskiej) - wyróżnienie.

2012

 - IV Regionalny Konkurs Młodego Pianisty w Łodzi: Aleksander Duniec (klasa Małgorzaty Adamek) - II miejsce; Sławomir Przyborowski (klasa Marty Macierzyńskiej) - wyróżnienie.

2012

 - VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg w Łodzi: Aleksander Duniec (klasa Małgorzaty Adamek) - II miejsce.

2012

 - XII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach: Martyna Brzezińska (klasa Alicji Kozłowskiej-Baczyńskiej) - III miejsce.

2012

 - III Chopinowski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej w Krakowie: Jakub Pałosz (klasa Marty Macierzyńskiej) - II miejsce.

2013

 - Obowiązkowe przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów szkół muzycznych: Aleksander Duniec (klasa Małgorzaty Adamek) - awans do etapu ogólnopolskiego.

2013

 - I Regionalny Konkurs Pianistyczny im. Aleksandra Tansmana w Łodzi: Aleksander Duniec (klasa Małgorzaty Adamek) - II miejsce.

2013

 - VI Ogólnopolski Konkurs Interpretacji Utworów Fortepianowych na Cztery Ręce i Dwa Fortepiany dla Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Nysie: duet fortepianowy w składzie Aleksander Duniec (klasa Małgorzaty Adamek) i Krzysztof Mysiak (klasa Mai Małek) - I miejsce.

2013

 - V Spotkania Organowe w Pabianicach: Szymon Masłowski - I miejsce (grupa III), Marcin Szymczyk - wyróżnienie (grupa II) - obaj z klasy Beaty Kępińskiej.

2013

 - VIII Festiwal Muzyki Fortepianowej w Łowiczu: Julia Kłys (klasa Józefa Grawińskiego) - III miejsce w I grupie.

2013

 - IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Karola Nicze w Pabianicach: Aleksander Duniec (klasa Małgorzaty Adamek) - I miejsce ex aequo, wyróżnienie specjalne za najlepsze wykonanie utworu F. Chopina i nagroda Wizytatora regionalnego CEA dla najlepszego uczestnika z regionu.

2014

 - III Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych "Grajmy razem" w Zamościu: duet fortepianowy w składzie Aleksander Duniec (klasa Małgorzaty Adamek) i Krzysztof Mysiak (klasa Mai Małek) - wyróżnienie w grupie II.

2014

 - IV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Augustowie: Aleksander Duniec (klasa Małgorzaty Adamek) - wyróżnienie w grupie II.

2014

 - IX Festiwal Muzyki Fortepianowej w Łowiczu: Julia Kłys (klasa Józefa Grawińskiego) - wyróżnienie.

2014

 - IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Aleksander Duniec (klasa Małgorzata Adamek) – wyróżnienie – kl. I, II st.

2014

 - XI Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu. Angela Budz (klasa Małgoarzty Adamek) – wyróżnienie kl. II c 6 .

2014

- IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim: Aleksander Duniec  kl.I II st. Małgorzaty Adamek - wyróżnienie

2014

- XI Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu: Angela Budz - wyróżnienie kl. II c-6 z klasy Małgorzaty Adamek

2015

- IV Międzynarodowy Konkurs Duetów Fortepianowych w Ełku: Aleksander Duniec z klasy Małgorzaty Adamek, Krzysztof Mysiak z klasy Mai Małek - I nagroda

2015

- XVI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im.Miłosza Magina- Aleksander Duniec - III miejsce w grupie zaawansowanej

2015

- 14 Concorso Internazionale Di Esecuzione " Don Vincenzo Vitti" w Castellana Grotte - Katarzyna Mandat - II nagroda ( klasa  mgr Małgorzaty Adamek)

2015

- XII Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu- Wiktor Wahl- III miejsce z klasy Bożeny Szwajdler

2016

-

III Konkurs Muzyczny Kompozycji Andriea Byzowa (Rosja) -Wiktor Wahl - I nagroda, Wiktor Rybak - wyróżnienie (klasa mgr Bożeny Szwajdler)

2016

-

VIII Concorso Musicale Cita`Di Filadelfia- Katarzyna Mandat-III miejsce (klasa mgr Małgorzaty Adamek)

2016

-

XI Festiwal Muzyki Fortepianowej w Łowiczu- Oliwia Brzozowska-Wyróżnienie -(klasa mgr Małgorzaty Adamek)

2016

-

Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych "Grajmy razem" w Zamościu -II miejsce duet Aleksander Duniec (klasa mgr Małgorzaty Adamek), Krzysztof Mysiak (klasa mgr Mai Małek)

2016

-

Regionalne Przesłuchania CEA klas fortepianu w Łodzi - Wiktor Wahl - wyróżnienie (klasa mgr Bożeny Szwajdler)

2016

-

X Regionalny Konkurs Duetów "Fortepian na 4 ręce" w Tomaszowie Mazowieckim Oliwia Grącka i Natalia Bujnowicz - III nagroda (klasa dr Ewa Kaczmarek-Lewera)

2016

-

IV Międzynarodowy Konkurs Młodych Pianistów i Nauczycieli fortepianu poświęcony Aldonie Dvarioaite w Visaginas Litwa Sławomir Przyborowski - V wyróżnienie (klasa dr Marty Macierzyńskiej)

2017

-

XXXV Konkurs Zespołów Kamaralnych Szkół Muzycznych II st. we Wrocławiu  - II miejsce duet Subito w składzie Aleksander Duniec (klasa mgr Małgorzaty Adamek), Krzysztof Mysiak (klasa mgr Mai Małek)

2017

-

Festiwal Wykonawstwa Utworu Kompozytora Polskiego w Kutnie - Beniamin Wyrwa - II miejsce (klasa Małgorzaty Gołębiewskiej-Bednarek)

2017

-

Festiwal Wykonawstwa Utworu Kompozytora Polskiego w Kutnie - Jakub Kowalczyk- wyróżnienie (klasa dr Ewy Kaczmarek-Lewery)

2017

-

Muzyczne Konfrontacje Młodych- Międzynarodowy KonkursPianistyczny w Koszalinie Aleksander Duniec przeszedł do II stapu

2017

-

XVI Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów Beniamin Wyrwa - wyróżnienie I stopnia (klasa mgr Małgorzaty Gołębiewskiej-Bednarek)

2017

-

VI Ogolnopolski Festiwal Pianistyczny im. K. Nicze w Pabianicach - GRUPA I - wyróżnienie Wiktor Wahl (klasa mgr Bożeny Szwajdler) Nagrody dla najmłodszego uczestnika - Oliwia Brzozowska (klasa mgr Małgorzaty Adamek), Jakub Kowalczyk (klasa dr Ewy Kaczmarek-Lewery) GRUPA II - III miejsce - Julia Kłys (klasa mgr Alicji Kozłowskiej-Baczyńskiej), wyróżnienie - Zuzanna Bednarek (klasa mgr Mai Małek).

2018

-

I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. M. Tarnawieckiej w Łodzi  w ramach II Międzynarodowego Festiwalu Open Music - Jakub Kowalczyk - II wyróżnienie (klasa dr Ewy Kaczmarek-Lewery)

DANE ADRESOWE

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia

ul. Grobelna 6, 95-200 Pabianice

fax/tel.: +48 42 215 55 39

e-mail: sekretariat@muzyczna.pabianice.pl

e-mail: iodo@muzyczna.pabianice.pl

e-mail: asi@muzyczna.pabianice.pl

strona: www.muzyczna.pabianice.pl

NIP: 731-105-57-16, Regon: 000277150

Konto Rady Rodziców: 80102034370000140200147603

GODZINY OTWARCIA

Szkoła jest otwarta:

Poniedziałek - Piątek: 8.00-21.00

Sobota: 8.00-16.00, Niedziela: 9.00-15.00

Biblioteka:

Wtorek, Czwartek: 15.00-19.00

Sobota: 8.00-15.00

Sekretariat obsługuje interesantów:

Poniedziałek, Wtorek, Środa: 11.00-19.00

Czwartek,Piatek: 9.00-18.00

Magazyn:

Środa: 11.00-17.00

Czwartek: 12.00-18.00

FORMULARZ KONTAKTOWY