facebook

Akordeon

1974  - Paweł Hlawatin, uczeń Mieczysława Sztajkowskiego - I miejsce na Okręgowych Przesłuchaniach Akordeonistów w Łodzi; Krzysztof Kwapisiewicz, uczeń Mieczysława Sztajkowskiego - I miejsce na Okręgowych Przesłuchaniach Akordeonistów; Krzysztof Kujawiak, uczeń J. Pietrzaka - II miejsce na Okręgowych Przesłuchaniach Akordeonistów.
1975  - Krzysztof Kwapisiewicz, uczeń Mieczysława Sztajkowskiego - II miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Akordeonistów; Paweł Hlawatin, uczeń Mieczysława Sztajkowskiego - III miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Akordeonistów; Krzysztof Kujawiak, uczeń Mieczysława Sztajkowskiego - wyróżnienie na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Akordeonistów; Walerian Makarski, uczeń Mieczysława Sztajkowskiego - wyróżnienie na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Akordeonistów.
2006  - Kamil Streit-Wlaźlak, uczeń Macieja Ćwiklińskiego - wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Akordeonowym w Przemyślu.
2007  - Kamil Streit-Wlaźlak, uczeń Macieja Ćwiklińskiego - III miejsce na X Konkursie Akordeonowym w Grudziądzu.
2008  - XIII Regionalny Konkurs Akordeonowy w Piotrkowie Trybunalskim: I miejsce (grupa młodsza) - Przemysław Czestkowski, I miejsce (grupa starsza) - Maciej Ramisz (obaj z klasy Macieja Ćwiklińskiego).
2008  - I Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy w Miastku: wyróżnienie - Maciej Ramisz z klasy Macieja Ćwiklińskiego.
2008  - Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy w Przemyślu: II nagroda - Maciej Ramisz z klasy Macieja Ćwiklińskiego.
2009  - XI Grudziądzki Konkurs Akordeonowy: I nagroda w kategorii III - Maciej Ramisz z klasy Macieja Ćwiklińskiego.
2009  - Przesłuchania makroregionalne CEA w Piotrkowie Trybunalskim: Przemysław Czestkowski (klasa Macieja Ćwiklińskiego) - awans do etapu ogólnopolskiego.
2009  - Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy w Przemyślu: wyróżnienia - Przemysław Czestkowski i Kamil Streit-Wlaźlak z klasy Macieja Ćwiklińskiego.
2010  - XIV Regionalny Konkurs Akordeonowy w Piotrkowie Trybunalskim: III miejsce - Krzysztof Moszczyński; wyróżnienie - Przemysław Czestkowski; specjalny Dyplom Uznania - nauczyciel Maciej Ćwikliński.
2010  - Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy w Przemyślu: III miejsce - Jakub Magier z klasy Macieja Ćwiklińskiego.
2011  - XVII Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej: Przemysław Czestkowski (uczeń Macieja Ćwiklińskiego) - I miejsce.
2011  - XI Grudziądzki Konkurs Akordeonowy: Przemysław Czestkowski (uczeń Macieja Ćwiklińskiego) - I nagroda.
2011  - XIX Konfrontacje Akordeonowe w Gorlicach: Przemysław Czestkowski (uczeń Macieja Ćwiklińskiego) - I miejsce w kategorii solistów oraz I miejsce w zespole kameralnym (duet z Magdaleną Czestkowską).
2012  - XV Regionalny Konkurs Akordeonowy w Piotrkowie Trybunalskim: Jakub Magier - II nagroda w kategorii II; Przemysław Czestkowski - II nagroda w kategorii III; Krzysztof Moszczyński - III nagroda w kategorii III; Ignacy Zieliński - wyróżnienie w kategorii III (wszyscy z klasy Macieja Ćwiklińskiego); p. Maciej Ćwikliński - wyróżnienie za przygotowanie laureatów.
2013  - Obowiązkowe przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów szkół muzycznych: Bartłomiej Baranowski (uczeń Macieja Ćwiklińskiego) - III miejsce w etapie ogólnopolskim.
2013  - IV Międzywojewódzki Konkurs Wykonawstwa Miniatury Polskiej w Kutnie: Przemysław Czestkowski z klasy Macieja Ćwiklińskiego - II miejsce w kategorii III.
2013  - XIII Grudziądzki Konkurs Akordeonowy: Jakub Magier i Krzysztof Moszczyński (obaj z klasy Macieja Ćwiklińskiego) - wyróżnienia.
2013  - Regionalny Konkurs Najmłodszych Akordeonistów w Brzezinach: Adam Horwat z klasy Macieja Ćwiklińskiego - laureat.
2013  - Makroregionalne przesłuchania CEA: trio akordeonowe w składzie Jakub Dośpiał, Przemysław Czestkowski, Krzysztof Moszczyński z klasy Macieja Ćwiklińskiego - awans do etapu ogólnopolskiego.
2013  - Makroregionalne przesłuchania CEA: trio akordeonowe w składzie Jakub Dośpiał, Przemysław Czestkowski, Krzysztof Moszczyński z klasy Macieja Ćwiklińskiego - awans do etapu ogólnopolskiego.
2013  - Ogólnopolskie przesłuchania CEA: trio akordeonowe w składzie Jakub Dośpiał, Przemysław Czestkowski, Krzysztof Moszczyński z klasy Macieja Ćwiklińskiego - III nagroda.
2014  - XVI Regionalny Konkurs Akordeonowy i zespołów z udziałem akordeonu w Piotrkowie Trybunalskim: Adam Horwat - II nagroda w kategorii I; Bartłomiej Baranowski - II nagroda w kategorii III; Jakub Dośpiał - II nagroda w kategorii IV; trio akordeonowe w składzie: Przemysław Czestkowski, Jakub Dośpiał, Krzysztof Moszczyński - I nagroda (wszyscy z klasy Macieja Ćwiklińskiego).
2014  - Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Słupcy: Bartłomiej Baranowski (uczeń Macieja Ćwiklińskiego) - wyróżnienie.
2015  -

XXI Mławski Festiwal Akordeonowy „Od solisty do orkiestry” Trio akordeonowe w składzie: Przemysław Czestkowski, Krzysztof Moszczyński, Jakub Dośpiał (nauczyciel Maciej Ćwikliński) - I nagorda

2015  -

Przemysław Czestkowski (akordeon) - I nagroda na V Międzywojewódzkim Konkursie Wykonawstwa Utworu Kompozytora Polskiego w Kutnie (klasa mgr Macieja Kałamuckiego) 24.03.2015r.

2015  -

Trio akordeonowe w składzie: Przemysław Czestkowski, Krzysztof Moszczyński, Jakub Dośpiał – I nagroda na VII Ogólnopolskim Festiwalu Akordeonowym Zespołów Kameralnych w Stalowej Woli (klasa mgr Macieja Ćwiklińskiego) 28.03.2015r.

2015  -

Trio akordeonowe w składzie: Przemysław Czestkowski, Krzysztof Moszczyński, Jakub Dośpiał – I nagroda na Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Słupcy (klasa mgr Macieja Ćwiklińskiego) 17.04.2015r.

2015 -

I Regionalny Konkurs Akordeonowy w Bełchatowie: Adam Horwat II nagroda (klasa Macieja Ćwiklińskiego), Kamil Rosiak III nagroda (klasa Macieja Kałamuckiego)

2015 -

III Spotkania Młodych Akordeonistów w Brzezinach: Jan Cichosz wyróżnienie (klasa Macieja Kałamuckiego)

2015 -

IV FestiwalMuzyki Akordeonowej "HARMONIA ESPRESSIVA" im. prof. Jerzego Jurka w Sochaczewie: Bartłomiej Baranowskiwyróżnienie (klasa Macieja Ćwiklińskiego)

2015 -

Trio akordeonowe w składzie: Przemysław Czestkowski, Krzysztof Moszczyński, Jakub Dośpiał – I nagroda na XIII Prezentacjach Muzyki Akordeonowej Harmonia Viva we Wrocławiu (klasa mgr Macieja Ćwiklińskiego)

Przemysław Czestkowski - II miejsce na XIII Prezentacjach Muzyki Akordeonowej Harmonia Viva we Wrocławiu (klasa mgr Macieja Kałamuckiego)

2016 -

IV Spotkania Młodych Akordeonistów w Brzezinach - Łucja Łagowska - wyróżnienie II stopnia (klasa  mgr Macieja Kałamuckiego

2016 -

XVII Regionalny Konkurs Akordeonowy w Piotrkowie Tryb. - Jakub Magier, Przemysław Czestkowski - III nagroda (klasa mgr Macieja Ćwiklińskiego)

2016 -

XIX Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe "Sanok 2016" - wyróżnienie Jakub Magier, Przemysław Czestkowski (klasa mgr Macieja Kałamuckiego)

Trio akordeonowe w składzie: Przemysław Czestkowski, Krzysztof Moszczyński, Jakub Dośpiał – I nagroda (klasa mgr Macieja Ćwiklińskiego)

2016 -

III Konkurs Muzyczny Kompozycji Andriea Byzowa (Rosja) - Trio akordeonowe w składzie: Przemysław Czestkowski, Krzysztof Moszczyński, Jakub Dośpiał – I nagroda (klasa mgr Macieja Ćwiklińskiego)

2017 -

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Słupcy - Bartłomiej Baranowski - III nagroda (klasa mgr Macieja Ćwiklińskiego)

2017 -

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Słupcy - Duet Bartłomiej Baranowski - akordeon i Nikodem Sikorski - klarnet - III nagroda (prowadzenie mgr Maciej Ćwikliński)

2017 -

Festiwal Muzyki Akordeonowej w Mławie - Przemysław Czestkowski - wyróżnienie (klasa mgr Macieja Kałamuckiego)

2017 -

Konkurs Akordeonowy w Grudziądzu - Przemysław Czestkowski - I nagroda (klasa mgr Macieja Kałamuckiego)

2017 -

Festiwal "Harmonia Espressiva" im. prof. Jerzego Jurka w Sochaczewie  - Bartłomiej Baranowski - dyplom laureata (klasa mgr Macieja Ćwiklińskiego), Bartłomiej Baranowski i Nikodem Kirsz - dyplom laureata (duet przygotowany przez mgr Macieja Ćwiklińskiego), Przemysław Czestkowski -dyplom laureata (klasa mgr Macieja Kałamuckiego)

2017 -

Spotkania Młodych Akordeonistów w Brzezinach - Szymon Rzepkowski - wyróżnienie (klasa mgr Macieja Ćwiklińskiego)

2017 -

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej w Solcu Zdroju - Przemysław Czestkowski - II nagroda (klasa mgr Macieja Kałamuckiego)

2018 -

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Słupcy - Szymon Rzepkowski - wyróżnienie (klasa mgr Macieja Ćwiklińskiego)

2018 -

XVIII Regionalne Spotkania Akordeonowe w Piotrkowie Trybunalskim - Duet "Art-Duo" w składzie Bartłomiej Baranowski - akordeon, Nikodem Kirsz-klarnet - I nagroda, Szymon Rzepkowski - wyróżnienie (klasa mgr Macieja Ćwiklińskiego)

2018 - Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych CEA w Toruniu - Zespół w składzie Bartłomiej Baranowski akordeon, Nikodem Kirsz klarnet - wyróżnienie (klasa mgr Macieja Ćwiklińskiego)          
2018 - XX Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe "Sanok 2018" - Duet "Art-duo" w składzie Nikodem Kirsz - klarnet i Bartłomiej Baranowski - akordeon - II nagroda (klasa p. M. Ćwiklińskiego)
2018 - I Trzebnicki Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy "Harmonia Viva" w Trzebnicy: Jakub Magier - II nagroda (klasa p. M. Kałamuckiego)
2018 - VI Spotkania Młodych Akordeonistów w Brzezinach: Gracjan Janicki - II nagroda, Szymon Rzepkowski - II nagroda (klasa p. M. Ćwiklińskiego)


DANE ADRESOWE

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia

ul. Grobelna 6, 95-200 Pabianice

fax/tel.: +48 42 215 55 39

e-mail: sekretariat@muzyczna.pabianice.pl

e-mail: iodo@muzyczna.pabianice.pl

e-mail: asi@muzyczna.pabianice.pl

strona: www.muzyczna.pabianice.pl

NIP: 731-105-57-16, Regon: 000277150

Konto Rady Rodziców: 80102034370000140200147603

GODZINY OTWARCIA

Szkoła jest otwarta:

Poniedziałek - Piątek: 8.00-21.00

Sobota: 8.00-16.00, Niedziela: 9.00-15.00

Biblioteka:

Wtorek, Czwartek: 15.00-19.00

Sobota: 8.00-15.00

Sekretariat obsługuje interesantów:

Poniedziałek, Wtorek, Środa: 11.00-19.00

Czwartek,Piatek: 9.00-18.00

Magazyn:

Poniedziałek, Czwartek,Piatek: 11.00-17.00

Wtorek: 11.00-18.00

Środa: 12.00-17.00

FORMULARZ KONTAKTOWY